دانشکده فناوری های نوین

دانشکده فناوری های نوین

این دانشکده در شش هزارودویست متر زیربنا ، دارای ده واحد آزمایشگاه ، ۲۸۶ کارگاه ، کلاس ، سالن و سایر بخش های آموزشی با اعتباری افزون بر صدوپنج میلیارد ریال ساخته شده که سی و پنج میلیارد ریال آن را بنیاد فرشچیان پرداخته است .

درمراسم آغاز به کار این دانشکده وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی با تقدیر از خانواده مرحوم فرشچیان گفت : یکی از اقدامات ارزنده بنیاد فرشچیان مشارکت در ساخت مراکز علمی همدان است که این امر موجب رشد و توسعه می شود .

آقای حاجی بابایی ، نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس هم با اشاره به اینکه دانشگاه صنعتی همدان با سه هزار دانشجو از شاخص های توسعه استان است گفت : بنیاد فرشچیان درهمدان اقدامات بسیار ارزشمندی و ماندگاری انجام داده است .

فرزند مرحوم فرشچیان هم با بیان اینکه دانشگاههای موفق دنیا با مشارکت مردم ساخته شده اند گفت : امروز اولویت نظام اقتصادی کشور در صادرات است که ایجاد رشته مدیریت صادرات و فنآوری در دانشگاه صنعتی همدان می تواند در این امر موثر باشد .

آقای قیاسی ، معاون استاندارهم با اشاره به ظرفیت های موجود در استان برای صنعتی شدن گفت : وجود دانشگاه صنعتی به رشد و توسعه استان کمک خواهد کرد .

آقای نیلی ، رئیس دانشگاه صنعتی همدان هم با بیان اینکه به همت بنیاد فرشچیان دانشکده فناوری های نوین به بهره برداری رسید گفت : این دانشکده در ۱۸ ماه تکمیل شد .

در این مراسم همچنین تفاهمنامه ساخت دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه صنعتی در ۶ هزار متر مربع با استفاده از اعتبارات ملی و مشارکت بنیاد مرحوم فرشچیان و همچنین توافق نامه واگذاری مهمانسرای استانداری به دانشگاه صنعتی هم به امضاء رسید .

Date

11 October 2017

Tags

تصاویر